En Fiyatları 52mm ND2 ND Fader Nötr Yoğunluk Ayarlı Değişken Filtre Siyah

₺48.85

₺51.96

-5 %

Derecelendirme 

parça

5cm x 3cm x 2cm (1.97in x 1.18in x 0.79in)

Yeni

Stokta var

Paylaş


nötr Yoğunluk (ND) filtreler kayda değer rengini değiştirmeden ışığın yoğunluğunu azaltmak. klasik ND filtreler farklı var f-stop azaltma numaraları ve böylece farklı çekim için uygulanabilir oluşturulan geçirgenliği koşulları, portre gibi, su düşüyor, çeşme vb Bizim ND Fader bir kompakt hepsi bir değişken nötr yoğunluk fader filtre miktarını ayarlar bileğinizin sadece twist ile hafif azalma. filtre üzerinde indeks işaretleri bir azalma miktarını tam olarak bildirin bir bakışta. size net ve kesin çekim verilmesi anda kullandığınız hangisi yoğunluk. bu ND400. ND2 serbestçe nötr yoğunluğunu ayarlamak mümkün eğer sadece bir aynı yeteneği ile tek filtre taşımak gerekir ND2 ile, ND4, ND8 ND16 ND32. .. ve ND400.Neutral Yoğunluk (ND) filtreler kayda değer rengini değiştirmeden ışığın yoğunluğunu azaltmak.
klasik ND filtreler farklı var f-stop azaltma numaraları ve böylece farklı çekim için uygulanabilir oluşturulan geçirgenliği koşulları, portre gibi, su düşüyor, çeşme vb.
bizim ND Fader bir kompakt hepsi bir değişken nötr yoğunluk filtresi fader sadece twist ile hafif azalma miktarını ayarlar bileğinizin.
filtre üzerinde indeks işaretleri bir azalma miktarını tam olarak bildirin bir bakışta. size net ve kesin çekim verilmesi anda kullandığınız hangisi yoğunluk. bu ND400. ND2 serbestçe nötr yoğunluğunu ayarlamak mümkün
eğer sadece bir aynı yeteneği ile tek filtre taşımak gerekir ND2 ile, ND4, ND8 ND16 ND32. .. ve ND400.
tipi: Fader ND
renk: Siyah
dönen: Evet
nötr Yoğunluk Sınıf: 2-400
malzeme: ABS ve Cam
filtre Iplik Boyutu (lens takmak): 52mm
güçlü güneş ışığı altında yavaş deklanşör hızı uygulayın.
büyük diyafram kolayca alan derinliğini oluşturmak için kullanılabilir.
dinamik ekran için uygun, şelaleler, akışları, dalgalar, vb.
indeks işaretleri için filtre kenarında kesin ayarı.
not:
optik teoremine göre, bu uygulamak için tavsiye edilmez için filtre geniş açı lens (az 24mm, 35mm film formatında eşdeğer).
paket Şunlardır:
1x52mm Ayarlanabilir Değişken ND Filtre
not: işık çekim ve farklı görüntüler rengini neden olabilir öğe resimde biraz farklı gerçek bir şey. ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.

Etiketler: Ucuz En Fiyatları 52mm ND2 ND Fader Nötr Yoğunluk Ayarlı Değişken Filtre Siyah, Yüksek Kalite En Fiyatları 52mm ND2 ND Fader Nötr Yoğunluk Ayarlı Değişken Filtre Siyah, Çin Kamera Filtreler Tedarikçiler

Marka Adı Fasdga
tip other

Ücretsiz kargo

Şunlar da hoşunuza gidebilir